Ремонт принтерів, ремонт багатофункціональних пристроїв (БФП) та оргтехніки.

«ПРІНТ СЕРВІС» має багаторічний досвід з обслуговування друкуючої та
копіювальної техніки. Свою техніку нам довіряють як приватні особи, так і великі підприємства. Ми поєднуємо якісний сервіс і помірні ціни. Служба сервісу дотримується гнучкої політики, орієнтованої на клієнта. Завдяки великому асортименту запчастин та витратних матеріалів, нам вдається виконувати широкий спектр послуг з ремонту принтерів та копіювальних апаратів в найкоротші терміни. У нас можливий готівковий і безготівковий розрахунок. У нашому сервісному центрі здійснюється ремонт лазерних і струменевих принтерів та багатофункціональних пристроїв будь-яких виробників (HP , CANON, XEROX, SAMSUNG, ЕPSON, OKI, LEXMARK, BROTHER, KONICA, MINOLTA, PANASONIC ,ОКІ та інші). На складі завжди в наявності запчастини та витратні матеріали для всіх популярних моделей: термоплівки, ролики подачі і захоплення паперу, гальмівні майданчики, вали гумові, тефлонові вали, нагрівальні лампи, бушинги, втулки, шестерені вузла закріплення і ін..

Ремонт комп’ютерів, ноутбуків, планшетів.
«ПРІНТ СЕРВІС» здійснює:

  • ремонт комп’ютерів (чистка від вірусів, налаштування програм, установка
    ліцензійних програм, ТО, чистка від пилу, відновлення після залиття, ремонт блоку живлення, ремонт материнської плати, заміна оперативної пам’яті , заміна батарейки BIOS на материнській платі, ремонт відеокарти)
  • ремонт ноутбуків (ТО, чистка від пилу, відновлення після залиття, заміна
    акумуляторної батареї, ремонт материнської плати ноутбука, заміна оперативної пам’яті, заміна батарейки BIOS на материнській платі, ремонт чи заміна блоку живлення)
  • ремонт планшетів (заміна дисплея, прошивка, ремонт USB портів, ремонт блоків живлення)
  • ремонт блоків безперебійного живлення (заміна акумуляторів, калібровка)
  • ремонт моніторів

Leave a Reply